ЩО ПРИЗВЕЛО ВАС У СВІТ BEAUTY-ІНДУСТРІЇ?

АННУШКА МОРОЗ: Так склалося, що я естет по натурі. І найчастіше світ сприймаю візуально. Тому мене з ранніх років тягнуло до прекрасного. Років з десяти я любила малювати ескізи одягу і дивитися модні покази по телевізору. На щастя, у нас був канал по якому годинами крутили модні колекції. Споглядаючи прекрасні творіння, я мріяла про кар’єру модного дизайнера одягу.

Я дуже творча людина і намагаюся підходить до всіх життєвих моментів творчо. Чого б це не стосувалося: приготування їжі, оформлення будинку, листівки, вибору подарунка. У всьому я намагаюся проявити свою фантазію, дати можливість своїй уяві створювати, щось незвичайне — своє. Мені весь час хотілося показати людям як я бачу ті чи інші речі, показати їм свій внутрішній світ і то буйство фарб і фантазій, якими я наповнена.

Була спроба вчитися в художній школі. Але успіхом вона не обвінчалася .Так як звід художніх правил зводив мене з розуму, не давав можливість проявити себе. Моє навчання закінчилося лише через кілька занять. У 14 років я мала можливість споглядати як малює на нігтях мама моєї сусідки. Займалася вона цим аматорськи. І пару раз забігаючи до подружки, я на мить зупиняла біля столу її мами з усіма манікюрними приналежностями. Мене захоплювали всі ці баночки з фарбами та лаками. Після побаченого я годинами подумки малювала різні картинки в своїй уяві.

У цей момент я зрозуміла, що хочу спробувати малювати на нігтях самостійно. Так і почався мій довгий і захоплюючий шлях в світ нігтьового мистецтва.

ЩО ВАС НАДИХАЄ І МОТИВУЄ У ВАШІЙ ПРОФЕСІЇ?

АННУШКА МОРОЗ: Мир б’юті індустрії не стоїть на місці. З кожним днем з’являється все більше можливостей для реалізації свого творчого потенціалу.

Я борець за життя. І ще в юному віці прийняла рішення прагнути бути кращою в будь-якій галузі яку виберу. Адже за місце під сонцем треба боротися!

Мене дуже мотивують досягнення колег. Я з гордістю читаю про чиїсь перемоги. Ще з дитинства батьки навчили мене найголовнішого, що заздрість не приводить до успіхів. Це почуття призводить до саморуйнування.

Гордість за колег і бажання бути краще, ніж учора, а так само божевільна підтримка моїх рідних — ось це найголовніша мотивація!

Бачити щасливі обличчя рідних, читати в їхніх очах почуття гордості — велика нагорода.

А ще, мене дуже мотивують мої студенти. Я хочу, щоб мої «Дітки» (так я називаю своїх учнів) пишалися мною і школою, яка подарувала їм квиток в світ краси. Спостерігати за їх досягненнями — щастя для мене. І щоб завжди залишатися професіоналом і ділитися знаннями, потрібно систематично працювати над собою і розвиватися.

ЩО ДЛЯ ВАС STALEKS PRO?

АННУШКА МОРОЗ: Дружба зі Staleks Pro почалася у нас не так давно. З весни 2017 року. За цей короткий проміжок часу вся команда стала для мене дуже рідною. Так як компанія розділяє мої цінності і інтереси. Компанія Staleks одна з небагатьох, в якій працюють виключно професіонали. Люди які одержимі своєю роботою, що прагнуть змінити світ.

Компанія влаштовує незабутні свята для майстрів б’юті індустрії, на яких є можливість відпочити і поспілкуватися в колі людей близьких за духом.

Мені шалено симпатизує те, що компанія не одержима однією лише прибутком за всяку ціну. Для компанії дуже важливі не тільки їх співробітники, але і щастя їх клієнтів 🙂 Величезну роль компанія приділяє інноваційним розробкам, створюючи все нові продукти для якісної роботи майстрів. Staleks PRO це компанія, на яку можна сміливо покластися. Люди, яким ти не байдужий. Люди, які займають місце в моєму серці.

ЯКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ВИ ПИШАЄТЕСЯ?

АННУШКА МОРОЗ: Одним з найбільших приводів для гордості є мої талановиті випускники, які надихнувшись моїми досягненнями домагаються неймовірних успіхів в б’юті індустрії.

ПОБАЖАЄТЕ ЩО ЩОСЬ РОЗПОЧИНАЮЧЕМУ МАЙСТРУ?

АННУШКА МОРОЗ: На самому початку творчого шляху не зайвим буде терпіння і винослівость.Стать професіоналом у своїй справі можна лише якщо наполегливо працювати. А це забирає багато сил і часу. Так що, дорогі мої колеги, запасайтесь терпінням і сміливо крокуйте назустріч блискучій кар’єрі! 🙂 А STALEKS PRO вам в цьому допоможе.

_________________________________________________________________________________________

Слідкуйте за новинами про наших майстрів по хештегом # ямастерSTALEKS